Oferta dla Ciebie

Na co mogą liczyć Klienci MOOD STUDIO? Indywidualne podejście do każdego projektu. Kompleksowe przygotowanie realizacji (projekt koncepcyjny, model 3D, dobór próbek materiałów na żywo, dokumentacja wykonawcza, przygotowanie kosztorysu, nadzór autorski, sesja zdjęciowa z dobraniem drobnych dodatków). Dopasowanie się do potrzeb klienta (tworzymy analizy przestrzeni, wypełniamy ankietę z pytaniami np. o tryb życia, przyjeżdżamy na wizję lokalną). Przedstawienie własnych, ciekawych rozwiązań oraz detali.
Bardzo ważne jest dla nas zadowolenia klienta oraz naszej pracowni z wypracowanego projektu. Poświęcamy bardzo dużo czasu, aby uzyskać ten efekt. Pokazujemy różnego rodzaju rozwiązania i materiały, aby projekt nie był sztampowy, „jak u sąsiada”. Zależy nam na opracowaniu oryginalnej wizji, pięknej i estetycznej przestrzeni z funkcjonalnymi rozwiązaniami.
Poniżej przedstawiamy standardowy zakres projektów. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Skontaktuj się z nami - wspólnie ustalimy szczegóły i przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.Istnieje możliwość wykonania tylko inwentaryzacji, wizualizacji lub projektu pojedynczego pomieszczenia (np. kuchni, łazienki).
Dokładna wycena po otrzymaniu rzutu i wytycznych od klienta.


Skontaktuj się ze mną