Cześć!

Uważam, że każdy projekt powinien mieć swój indywidualny charakter, styl, klimat… Od tego przemyślenia powstała nazwa biura MOOD - to nastrój, klimat, styl, to sam początek każdego projektu, gdzie są przygotowywane dla klienta MOODboardy tzw. tablice inspiracyjne. A dlaczego STUDIO? To pracownia, w której jest zespół, w naszym przypadku kobiecy zespół. Tworzenie w grupie jest ciekawsze, pojawiają się świeże pomysły, łatwiej jest w ten sposób kreować oryginalne przestrzenie, w grupie jest siła i wsparcie.


Witaj w Mood-Studio, gdzie są tworzone wnętrza z charakterem.


Nasz zespół
Alicja Zarzecka
Przyszła absolwentka Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych. Artystyczną pasję do wnętrz rozwijała w sobie przez całe życie. Związana z biurem Mood-Studio od ponad roku. We wnętrzach najważniejsza jest dla niej funkcjonalność. Jej ulubione style we wnętrzach, w których jednocześnie czuje się najlepiej to: nowoczesny klasyczny, industrialny oraz Japandi. Prywatnie pasjonuje się podróżami i cukiernictwem, a wolne chwile spędza ze swoim pupilem.
Iga Żywica
Założycielka Mood-Studio działającego od 2018 roku. Absolwentka Politechniki Gdańskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki. Doświadczenie w branży wnętrz - 9 lat. Swoją wiedzę pogłębiała m.in na warsztatach w Portugalii i RPA. Uwielbia zarówno stonowane wnętrza inspirowane naturą (wykorzystanie kamienia, naturalnego drewna itp.) jak i kolor do którego miłość zrodziła się podróżując po Afryce oraz na południe Europy. W wolnym czasie miłośniczka dobrego jedzenia oraz życia na wsi.
Paulina Januszkiewicz
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Architektura Wnętrz. Z Mood-Studio związana od 2 lat. Projektowanie to dla niej przede wszystkich starannie przygotowany rzut dopasowany do potrzeb klienta. Lubi przebywać we wnętrzach przytulnych, które maja niepowtarzalny klimat dzięki zastosowaniu unikatowych mebli, tkanin i dodatków. Fanka wnętrz i budynków projektowanych w USA w latach 60-70 XX wieku oraz stylu modern cottage. W wolnym czasie lubi wycieczki rowerowe nad morze, spacery ze swoim pieskiem Taco oraz jogę.

Skontaktuj się z nami